OBAVIJEST – RJEŠENJA O KOMUNALNOJ NAKNADI

 

U kolovozu 2018. godine donesen je novi Zakon o komunalnom gospodarstvu temeljem kojeg je Općina Posedarje izdala nova Rješenja o komunalnoj naknadi. Rješenja su poslana svim obveznicima plaćanja komunalne naknade, a kako se vrijednost boda nije mijenjala u odnosu na prijašnje godine, obveznici će i dalje plaćati isti iznos komunalne naknade.

 

U odnosu na obveznike koji uredno podmiruju svoje obveze nema nikakvih promjena, a za one koji imaju dug pokrenut će se postupak prisilne naplate putem Fine d.d.

Ovim putem pozivamo sve mještane da podmire svoje obveze prema Općini Posedarje.

 

Jedinstveni upravni odjel

 

TZO Posedarje

Zadarska Županija

Vlada RH

Sabor

© 2017 Općina Posedarje. Sva prava pridržana.Izrada & održavanje Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA