Modernizacija i razvoj poljoprivrednih gospodarstava na LAG području

 

Poštovani, ovim putem Vas podsjećamo na 1. radionicu za aktivnu Mjeru 1.1. LAG natječaja “Modernizacija i razvoj poljoprivrednih gospodarstava na LAG području”, koja će se održati u utorak 27.03.2018 godine u prostorijama Općine Zemunik Donji u 17 sati. Biti će predstavljeni tipovi operacija TO 1.1.1 Podrška ulaganjima u fizičku imovinu za biljnu proizvodnju i TO 1.1.2 Podrška ulaganjima u fizičku imovinu za stočarsku proizvodnju. Sljedeće radionice održati će se:

U Gradu Obrovac 04.04.2018. u 17:00 sati, u Domu kulture,na adresi Trg dr. Franje Tuđmana 2, 23450 Obrovac

U Općini Ražanac 10.04.2018. u 17:00 sati u Knjižnici, Juraja Barakovića XI, 2, 23248  Ražanac

Više o natječajima možete pronaći na poveznicama:

http://www.lagbura.hr/t-o-1-1-1-podrska-ulaganjima-u-fizicku-imovinu-za-biljnu-proizvodnju/

http://www.lagbura.hr/t-o-1-1-2-podrska-ulaganjima-u-fizicku-imovinu-za-stocarsku-proizvodnju/

Također Vas ovim putem obaviještavamo da je Zadarska županija objavila Javni poziv za podnošenje Zahtjeva za dodjelu sredstava potpora iz područja poljoprivrede i ruralnog razvoja za 2018. godinu. Rok za predaju zahtjeva je 4.svibnja 2018 godine. https://www.zadarska-zupanija.hr/index.php/natjecaji-poljoprivreda/aktivni-natjecaji

 

TZO Posedarje

Zadarska Županija

Vlada RH

Sabor

© 2017 Općina Posedarje. Sva prava pridržana.Izrada & održavanje Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA