Godišnji Plan upravljanja pomorskim dobrom na području Općine Posedarje za 2021. godinu

Dana 05. listopada 2020. godine objavljen je prijedlog  Godišnjeg Plana upravljanja pomorskim dobrom na području Općine Posedarje za 2021. godinu.
Ovim putem se poziva zainteresirana  javnost da svojim prijedlozima i sugestijama mogu pridonijeti donošenju kvalitetnijeg  Plana  upravljanja pomorskim  dobrom  na području  Općine  Posedarje za 2021. godinu.
Svoje prijedloge, primjedbe i komentare možete poslati do 06. studenog 2020. na adresu Općine Posedarje, Trg Martina Posedarskog 1, 23424 Posedarje (s naznakom „Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću – „Plan upravljanja pomorskim dobrom na području Općine Posedarje za 2021. godinu“) ili upisati na stranici koja je dostupna na poveznici  „Savjetovanja s javnošću“ na dolje za to predviđeno mjesto pod KOMENTARI.

TZO Posedarje

Zadarska Županija

Vlada RH

Sabor

© 2017 Općina Posedarje. Sva prava pridržana.Izrada & održavanje Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA