WIFI4EU-Besplatan internet za mjesto Posedarje

WiFi4EU je inicijativa Europske Komisije kojom se osigurava visokokvalitetan besplatan pristup internetu za građane i posjetitelje preko pristupnih točaka za wi-fi na javnim prostorima, kao što su parkovi, trgovi, uprave, javne zgrade itd.

 

Na drugom natječaju u sklopu europske inicijative WiFi4EU, Općini Posedarje dodijeljen je voucher vrijednosti od 15.000 eura. Dodijeljenim sufinanciranjem Općina Posedarje je izgradila besplatnu bežičnu Internet mrežu na javnim prostorima.

 

Sporazum o dodjeli bespovratnih sredstava (Grant agreement) je sa Innovation and Networks Executive Agency (INEA) potpisan dana 11. lipnja 2019. godine. Općina Posedarje je 18. veljače 2020. godine sklopila ugovor o nabavi s Hrvatski Telekom d.d. u sklopu kojeg je izvršena isporuka WIFI opreme i instaliranje bežičnog interneta prema uvjetima  natječaja WIFI4EU.

 

Dana 3. lipnja 2020. godine pušten je u rad besplatni WIFI pristup internetu za sve mještane i posjetitelje općine Posedarje u okviru projekta WIFI4EU.

 

Besplatan internet dostupan je na pet lokacija u mjestu Posedarje:

 

 

  1. Plaža Punta
  2. Plaža Sveti Duh
  3. Veliki parking-Podvrtline
  4. Zgrada TZ-a Posedarje
  5. Gat (Porat)

 

TZO Posedarje

Zadarska Županija

Vlada RH

Sabor

© 2017 Općina Posedarje. Sva prava pridržana.Izrada & održavanje Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA