Obavijest za medije - HEP

Povodom aktualne epidemiološke situacije uzrokovane koronavirusom, a prema preporukama javnozdravstvenih tijela, HEP - Operator distribucijskog sustava je organizaciju rada prilagodio novonastalim okolnostima. Kako bi se izbjegao ulazak djelatnika u zatvorene prostore (kuće i stanove) radi očitavanja brojila i  minimizirao rizik od osobnog fizičkog kontakta, HEP ODS Elektra Zadar poziva korisnike kojima se brojila redovito očitavaju u ožujku da očitaju stanje brojila i dostave ga na jedan od sljedećih načina:

  • Aplikacija Moja mreža (na web stranici HEP ODS-a)
  • Govorni automat 0800 0555
  • Info telefon 0800 300 414


U slučaju nemogućnosti dostave očitanja stanja brojila, operator sustava će procijeniti potrošnju.


Datum: 23.03.2020.

Elektra Zadar

TZO Posedarje

Zadarska Županija

Vlada RH

Sabor

© 2017 Općina Posedarje. Sva prava pridržana.Izrada & održavanje Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA