Odluka o zabrani napuštanja prebivališta

OPĆINA POSEDARJE

TRG MARTINA POSEDARSKOG 1

STOŽER CIVILNE ZAŠTITE

 

TEMELJEM ODLUKE O ZABRANI NAPUŠTANJA MJESTA PREBIVALIŠTA I STALNOG BORAVKA OD 23. OŽUJKA 2020. GODINE, STOŽER CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE POSEDARJE ZAPRIMA ZAHTJEVE ZA IZDAVANJE PROPUSNICE ISKLJUČIVO IZ VITALNIH OBITELJSKIH RAZLOGA (PRUŽANJE SKRBI DJECI I STARIJIM OSOBAMA ILI KUPNJE HRANE I OSNOVNIH POTREPŠTINA), PUTEM E-MAIL ADRESE:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ILI NA BROJ TELEFONA 023/266-180 U VREMENU OD 08:00 – 15:00.

 

NAČELNICA STOŽERA

MARIJA CRNJAK

 

Odluka o zabrani napuštanja prebivališta

TZO Posedarje

Zadarska Županija

Vlada RH

Sabor

© 2017 Općina Posedarje. Sva prava pridržana.Izrada & održavanje Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA