DOSTAVA HRANE I LIJEKOVA ZA VRIJEME EPIDEMIJE UZROKOVANE KORONA VIRUSOM ZA STARIJE, BOLESNE I NEMOĆNE TE PSIHOSOCIJALNA POMOĆ OSOBAMA U SAMOIZOLACIJI ILI KARANTENI ZBOG KORONA VIRUSA

Kako bi zaštitili građane starije životne dobi te bolesne i nemoćne, a koji se smatraju najrizičnijom skupinom stanovnika u vrijeme epidemije uzrokovane korona virusom i za koje je stoga izdana preporuka da ne izlaze iz svojih domova,  Gradsko društvo Crvenog križa Zadar organizira prema narudžbi dostavu hrane i lijekova za vrijeme epidemije korona virusa.
Mještani starije životne dobi, bolesni i nemoćni koji žive sami ili im nitko od bližnjih u ovo vrijeme ne može osigurati hranu i lijekove, mogu se javiti za dostavu hrane i lijekova na kontakt broj 099 842 3324.
Na isti kontakt broj Gradsko društvo Crvenog križa Zadar pruža psihosocijalnu pomoć razgovorom mještanima koji se nalaze u samoizolaciji ili karanteni zbog korona virusa.

TZO Posedarje

Zadarska Županija

Vlada RH

Sabor

© 2017 Općina Posedarje. Sva prava pridržana.Izrada & održavanje Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA