Važna obavijest: Privremeni prestanak izravnog rada sa strankama

U cilju prevencije širenja virusa COVID -19, Općina Posedarje prestaje s izravnim radom sa strankama od utorka, 17. ožujka 2020. godine do opoziva.
Rad sa strankama odvijat će se svaki radni dan putem pošte, elektroničke pošte (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) te telefonskim putem na broj 023/266-180.
Općina Posedarje nastavlja obavljati svoj redovan posao i radne zadatke, a navedena mjera uvodi se preventivno u cilju suzbijanja širenja zarazne bolesti uzrokovane virusom COVID -19 te zaštite građana i službenika od nepotrebnog izlaganja rizicima zaraze.


Općina Posedarje

TZO Posedarje

Zadarska Županija

Vlada RH

Sabor

© 2017 Općina Posedarje. Sva prava pridržana.Izrada & održavanje Meridies

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA