POZIV za prethodnu raspravu IV. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Posedarje

1. Prethodna rasprava o prijedlogu IV. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Posedarje, održat će se 05.03. (četvrtak) 2020. godine prema slijedećem rasporedu:

• - 12:30 sati, u prostorijama PŠ Braće Ribar, Slivnica Gornja za mjesta Slivnica Donja i Gornj
  • - 14:00 sati u prostorijama mjesnog doma u Grguricama za mjesta Islam Latinski i Grguric
  • - 16:00 sati u prostorijama PŠ Braće Ribar, Podgradina za mjesto Podgradinu.

2. Pozivaju se sve fizičke  i pravne osobe koje imaju određeni pravni interes u području obuhvata plana u navedenim mjestima da sudjeluju u prethodnoj raspravi  te daju svoje primjedbe, prijedloge, mišljenja i/ili očitovanja o prijedlozima plana.