OBAVIJEST O NAPLATI PARKINGA ZA MJEŠTANE OPĆINE POSEDARJE

Poštovani mještani Općine Posedarje,

od 1.srpnja 2019. godine počinje naplata parkirališnih mjesta na označenim javnim površinama u mjestu Posedarje.

Mještani Općine Posedarje (osobe s prebivalištem na području Općine Posedarje) imaju mogućnost kupiti povlaštene sezonske parkirališne karte u iznosu od 100,00 kn za cijelo sezonsko razdoblje, odnosno do 30.rujna 2019. godine. Karta se može kupiti od 19. lipnja 2019. godine u prostorijama Općine Posedarje na adresi Trg Martina Posedarskog 1 od 8:00-14:00 sati. Prilikom kupnje karte potrebno predočiti osobnu iskaznicu i prometnu dozvolu. Za sve ostale informacije, može se obratiti ovlaštenim osobama u prostorijama Općine Posedarje.

Općina Posedarje

Pravilnik o lokacijama

Cannot get Posedarje location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.