Dragi naši učenici,

U sklopu provođenja Programa javnih potreba u školstvu, Općina Posedarje donirat će likovne kutije za osnovnoškolce koji pohađaju Osnovnu školu Braća Ribar u Posedarju (i područne škole).

Na prvi dan školske godine 2017/2018, učenici će podići likovne kutije u svojim učionicama:

Sadržaj likovne kutije od 1.- 4. razreda: flomasteri (12 boja), drvene boje (12 boja), tempere u čaši (12 boja), pastele voštane šiljne (12 boja), grafitne olovke HB (12 kom), plastelin (15 boja), škare za djecu, gumica za brisanje, ljepilo u sticku 9 g., vodene boje (12 boja + kist), šiljilo, 2 glinamola bijele boje po 250 g, 2 kista za temperu.

Sadržaj likovne kutije od 5.- 8. razreda: flomasteri (12 boja), crni tuš, 2 ultra glide kemijske olovke plave boje, tempere u čaši (12 boja), pastele uljne (10 boja), grafitne olovke HB (12 kom), plastelin (15 boja), škare za djecu, gumica za brisanje, ljepilo u sticku 9 g., vodene boje (12 boja + kist), šiljilo, 2 glinamola bijele boje po 250 g, 2 kista za temperu.

Općina Posedarje želi vam uspješnu školsku godinu!

logo desno 1122

Video

Tko je online 

Imamo 68 gostiju i nema članova online

Scroll to top