"Legalizacija nezakonito izgrađenih zgrada - jedanaesti javni poziv"

U skladu sa člankom 44. Zakona o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama ( "Narodne novine" 86/2012) Općina Posedarje objavljuje ovaj javni poziv upućen vlasnicima/investitorima nezakonito izgrađenih zgrada radi podnošenja zahtjeva za izdavanje rješenja o izvedenom stanju.


Pozivaju se vlasnici/investitori nezakonito izgrađenih zgrada da Uredu državne uprave u Zadarskoj Županiji podnesu zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju. Navedeni zahtjev podnosi se najkasnije do 30. lipnja 2013. i nakon proteka toga roka ne može se više podnijeti.

Iznimno, zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju za ozakonjenje nezakonito izgrađene zgrade za koju je građevinski inspektor donio rješenje za uklanjanje do dana stupanja na snagu ovoga Zakona podnosi se najkasnije do 31. prosinca 2012. i nakon proteka toga roka ne može se više podnijeti.
Zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju podnesen nakon 30. lipnja 2013. odbacuje se rješenjem.

logo desno 1122

Video

Vremenska prognoza

Windy

13°C

Posedarje

Windy
Wind: SE at 64.37 km/h
Thursday
Showers
12°C / 18°C
Friday
Showers
11°C / 16°C
Saturday
Mostly sunny
10°C / 17°C

Tko je online 

Imamo 56 gostiju i nema članova online

Scroll to top