"Legalizacija nezakonito izgrađenih zgrada - jedanaesti javni poziv"

U skladu sa člankom 44. Zakona o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama ( "Narodne novine" 86/2012) Općina Posedarje objavljuje ovaj javni poziv upućen vlasnicima/investitorima nezakonito izgrađenih zgrada radi podnošenja zahtjeva za izdavanje rješenja o izvedenom stanju.


Pozivaju se vlasnici/investitori nezakonito izgrađenih zgrada da Uredu državne uprave u Zadarskoj Županiji podnesu zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju. Navedeni zahtjev podnosi se najkasnije do 30. lipnja 2013. i nakon proteka toga roka ne može se više podnijeti.

Iznimno, zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju za ozakonjenje nezakonito izgrađene zgrade za koju je građevinski inspektor donio rješenje za uklanjanje do dana stupanja na snagu ovoga Zakona podnosi se najkasnije do 31. prosinca 2012. i nakon proteka toga roka ne može se više podnijeti.
Zahtjev za donošenje rješenja o izvedenom stanju podnesen nakon 30. lipnja 2013. odbacuje se rješenjem.

Main Menu 

logo desno 1122

Video

Vremenska prognoza

Sunny

27°C

Posedarje

Sunny
Wind: NE at 28.97 km/h
Tuesday
Sunny
15°C / 26°C
Wednesday
Sunny
16°C / 28°C
Thursday
Sunny
18°C / 28°C

Tko je online 

Imamo 36 gostiju i nema članova online

Scroll to top