Općinski načelnik Općine Posedarje, objavljuje

JAVNI POZIV
                         za predlaganje programa javnih potreba  u kulturi, športu, tehničkoj kulturi, školstvu,
                   socijalnoj skrbi i  humanitarnim aktivnostima od interesa za Općinu Posedarje u 2017. godini

I
U javne potrebe u kulturi, športu, tehničkoj kulturi, školstvu, socijalnoj skrbi i humanitarnim aktivnostima na području Općine Posedarje za 2017. godinu uvrstit će se u skladu s Zakonom i ocjenom izvršenja pojedinačnih programa za 2016. godinu djelomično ili u cijelosti:

A) KULTURA
A) ŠPORT
B) TEHNIČKA KULTURA
C) ŠKOLSTVO
D) SOCIJALNA SKRB I HUMANITARNE AKTIVNOSTI

Prijedlozi i programa (uz prijavnicu) moraju sadržavati i :
1. Osobnu kartu organizacije, odnosno subjekta koji se natječe (naziv, adresu, telefon , imena odgovornih osoba)
2. Rješenje Županijskog Ureda za opću upravu o registraciji udruge prema Zakonu o udrugama.
3. Pregled aktivnosti, te izvješća o utrošenim sredstvima ukoliko ih je Općina Posedarje odobrila udruzi u 2016. godini i prijedlog programa rada za 2017. godinu s financijskim planom (financijski plan kojim se iskazuju prihodi po izvorima     i rashodi po namjenama).
4. Prikaz ostalih potreba i aktivnosti relevantnih  za djelovanje udruge ili organizacije.

Rok za dostavu prijedloga je do 15.studenog 2016. godine.
Prijedlozi programa dostavljaju se na adresu: Općina Posedarje, Jedinstveni upravni odjel, Trg Martina Posedarskog 1, 23242 Posedarje, osobno ili poštom.

Javni poziv u cijelosti i prijavnicu možete preuzeti OVDJE.

Main Menu

Mostly cloudy