77

Općina Posedarje objavljuje informaciju o ponovljenoj javnoj raspravi UPU zone Donja Draga - Ivanići u Posedarju.

Na temelju članka 95. stavak 4. Zakona o prostornom uređenju i gradnji ("Narodne novine" br. 76/07 i 90/11) objavljuje se ponovljena javna rasprava zbog isteka roka od 6 mjeseci od završetka zadnje javne rasprave u kojem predstavničko tijelo nije potvrdilo Urbanistički plan uređenja zone Donja Draga - Ivandići u Posedarju. U međuvremenu utvrđen je konačni prijedlog plana i pribavljena suglasnost Župana prema čl. 98 Zakona. Slijedom navedenog, neće se primati primjedbe na Plan.

Ponovljena javna rasprava trajati će 8 kalendarskih dana, a početi će 17. listopada 2016. godine.

Javno izlaganje organizirat će se 17. listopada 2016. godine s početkom u 13 sati u prostorijama Općine Posedarje.

Javni uvid u Prijedlog plana za vrijeme trajanja ponovljene javne rasprave može se izvršiti u prostorijama Općine Posedarje, Trg Martina Posedarskog 1, 23242 Posedarje, svakim radnim danom od 08:00 do 14:00 sati.

Informaciju o ponovljenoj javnoj raspravi UPU zone Donja Draga - Ivandići u cijelosti možete pročitati OVDJE.

 

Posedarje, 04. listopada 2016.g.

Glavni izbornik 

logo desno 1122

Video

Tko je online 

Imamo 13 gostiju i nema članova online

Scroll to top